6. decembra smo vstopili v vesele decembrske dogodke. Obiskal nas je Sv. Miklavž.

Miklavž je v uvodu napovedal svoj prihod po zvočniku z kratkim življenjepisom  in se nato odpravil k otrokom. Otroci so po razredih pripravili vsak svoj okrasek in nanj  kot razredna skupnost zapisali  lepo misel, ki naj bi nas vodila, da bi postal svet lepši in prijaznejši. Toliko lepega je videl, ko je vstopal v učilnice, ki so bile ob njegovem prihodu lepo okrašene. Videl je lahko tudi iskrene nasmeške in srečo v otroških srcih. V dar je dobil prečudovite okraske, ki jih je ob svojem odhodu izobesil na novoletno smrečico v šolski  avli. Z velikim veseljem je svoje male prijatelje obdaril s skromnim darilom, kajti tudi sam je bil vedno skromen, a vendar neizmerno bogat. Z svojo dobroto je  vedno rad pomagal otrokom.

Če bodo učenci na naši šoli še naprej tako pridni, jih zagotovo obišče še drugo leto, nam je zaupal.

Vodja dogodka : Lilijana Felicijan