Jesen nas že razvaja s svojo barvito raznolikostjo in nas vabi, da prijetne sončne dni preživimo v naravi. Obdarila nas je z jesenskimi dobrotami, ki smo jih našli v sadovnjaku, v vinogradu ali na vrtu.

Preden se bo jesen poslovila in ovila v bele meglice, čaka naše učence  še kar nekaj opravil na šolskem vrtu, zato bodo pridno zavihali rokave in izkoristili, kar nam ponuja narava.

Veliko novih idej, predlogov ter izkušenj o vrtu in delu na vrtu je z učenci 6. stopnje PP ter 8. in 9. razredov delila ga. ddr. Ana Vovk Korže ob svojem obisku v ponedeljek, 5. oktobra. Za učence je pripravila zanimivo predavanje o trajnostnem šolskem učnem vrtu ter nam predstavila ideje in možnosti, kako našo učilnico na prostem še obogatiti ter z novimi ureditvami in skrbjo zanj še naprej omogočati učencem pridobivanje spretnosti in znanj ter razumevanje pomena samooskrbe. Za njen obisk smo ji hvaležni.