Učbeniški sklad

Skrbnica učbeniškega sklada: Simona Rap, knjižničarka

Učbeniški sklad je v skladu z Zakonom o financiranju vzgoje in izobraževanja in Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov ustanovljen z namenom, da se učenkam in učencem zagotovi učbenike in druga učna gradiva, ki jih potrebujejo pri pouku. Izposoja učbenikov je za vse učence brezplačna.

Delovne zvezke in druga učna gradiva naročijo starši na šoli. Za učence od 1. – 3. razreda so delovni zvezki brezplačni (financirani s strani MIZŠ). Od 4. – 9. razreda plačajo starši delovne zvezke in druga učna gradiva po ceniku, ki je bil sprejet na seji Sveta staršev, dne 27. maja 2020 in je objavljen na spletni strani šole. Za dobavo le-teh poskrbi šola. Učenci jih bodo prejeli v prvem tednu pouka v začetku septembra 2020.