Strokovni delavci PP

Staršem in delavcem šole je osnovni cilj napredek otroka, zato je nujno potrebno obojestransko sodelovanje. Pravočasno vas bomo obveščali o roditeljskih sestankih, predavanjih in dejavnostih v šoli.

Po dogovoru z učiteljem so enkrat mesečno govorilne ure za starše tudi v dopoldanskem času.

Zap.št. PRIIMEK IN IME Razred Pogovorna ura
1. BELJEV NASTJA 1.b Četrtek, 12.00-12.45
2. BERTALANIČ STERGAR BREDA 6.a Torek, 9.00-9.45
3. BRBRE IRENA 2.a Četrtek, 9.00-9.45
4. CEHNER ŽANET bs. Ponedeljek, 11.00-11.45
5. CVIKL MOJCA bs. Ponedeljek, 11.00-11.45
6. ČEBULAR IRENA 4.a Sreda, 11.15-12.00
7. DONAJ TAMARA 5.b Torek, 9.00-9.45
8. DRAVČBAHER SARA 4.c Petek,10.00-10.45
9. FELICIJAN LILJANA GVZ,KZ Četrtek,10.00-10.45
10. FIDLER JANJA OPB 5, DVZ Sreda, 11.00-11.45
11. GOSAK ZAKERŠNIK IRENA 1.c Sreda,12.00-12.45
12. GRKINIČ TINA 1.a Torek, 13.00-13.45
13. GRIL HELENA 5.a Torek,11.00-11.45
14. JAVORNIK MARINKA 5.c Sreda, 10.00-10.45
15. KEŽMAH BARBARA 1.d Torek, 12.00-12.45
16. KORES KSENIJA nad. Ponedeljek, 11.00-11.45
17. KOVAČ SELMA 4.b Petek, 11.00-11.45
18. KOVAČIČ CVETKA DVZ, RS Petek, 9.00-9.45
19. KRSTIĆ PODGORELEC DARJA OPB 6 Torek, 12.00-12.45
20. KÜPLEN DOLORES 4.f Četrtek, 8.00-8.45
21. MARGAN MARINKA DU Četrtek, 12.00-12.45
22. MARKOLI MARTINA 2.b Četrtek, 10.00-10.45
23. MILIČEVIČ LJUBO GŠV,ŠR Sreda, 12.00-12.45
24. MLAKAR MARTINA DU,OPB Četrtek, 11.00-11.45
25. PUŠNIK ZVONKO LVZ,KZ Sreda, 10.50-11.35
26. ŠKOFLEK ALEKSANDRA 3.a Četrtek, 12.00-12.45
27. ŠPUR IRENA 4.d Petek, 10.00-10.45
28. ZAJKO VALDHUBER ZVONKA 6.b Ponedeljek,10.00-10.45
29. ZOREC DARINKA 3.a Sreda, 8.15- 9.00
30. ŽNIDARIČ ALENKA 4.e Sreda, 9.00-9.45
31. ŽUNKO VOGRINC SUZANA OPB Petek, 12.00-12.45

Varuhi

Zap.št. PRIIMEK IN IME
1. ARIH SIMONA
2. BANFIČ AMADEA – 80%
3. GERT JANKO
4. JUHART BOJAN – 80%
5. KMETEC BRANKA
6. KOVAČEVIČ TAMARA – 80%
7. KRBANJEVIĆ CVIKO – 80%
8. LEŠNIK ROK
9. MALEK SUZANA
10. MATIJAŠEVIČ KATARINA
11. PUNGERL VESNA
12. ROMIH ZDENKA
13. ŠMAJGERT IRENA
14. ŠPELEC DARKO
15. VEZJAK SAŠO – 80%
16. ZEMLJIČ ROBERT
17. ŽIŽEK ZVONKA – 80%
18. PETOVAR JOŽICA – nadomeščanje BS