Spoštovani!

V okviru aktivnosti pilotnega projekta Strokovni center za avtizem, v šolskem letu 2019/2020 organiziramo pet sklopov delavnic za starše otrok z avtističnimi motnjami. Sklopi so oblikovani glede na starost otrok. Delavnice se bodo izvajale ob četrtkih od 16.00 do 17.30 na Centru za sluh in govor Maribor, Vinarska ul. 6, v prvem nadstropju šole (v zbornici šole).

Na delavnicah bodo starši razširili svoje poznavanje avtizma in spoznali strategije in pristope s katerimi bodo lahko pomagali otroku preseči primanjkljaje, ki izhajajo iz avtizma. Tema zadnje delavnice vsakega sklopa  bo dogovorjena z udeleženci, glede na potrebe posamezne skupine.

Prijave na delavnice sprejemamo od 23. 09. 2019 na telefonsko številko: 031 235 042 (Alenka Werdonig). Število udeležencev je omejeno.

Program za posamezen sklop si lahko ogledate na povezavi:  https://www.csgm-avtizem.si/events/delavnice-za-starse-otrok-z-avtizmom/

Z lepimi pozdravi!

Alenka Werdonig, dipl. psih.