22 športnikov Posebnega programa je od 5.2.do 9.2.2018 preživelo pet lepih dni na Rogli. Bivali smo v domu šolskih in obšolskih dejavnostih v Gorenju, kjer so nas razvajali z okusno hrano in z zanimivimi popoldanskimi in večernimi aktivnostmi. Na Rogli, kjer so primerni tereni za treninge v alpskem smučanju, teku na smučeh in krplanju so naši učenci lepo napredovali v zimskih športnih disciplinah. Zadnji dan smo izvedli tekmovanje v vseh disciplinah, kjer so vsi pokazali velik napredek.  Še nekaj izjav o šoli v naravi:

Azemina:«Letos sem bila prvič na smučkah in mi je šlo zelo dobro, na tekmi sem si pritekla zlato medaljo.«

Urban: « Z lokom sem streljal bolje kot učitelji.«

Danijela: « Zelo dobro plezam in sem priplezala na vrh plezalne stene.«

Leon: « Vse mi je bilo všeč, posebno pa četrtkov disko, ko smo se družili z učenci OŠ.«

Bojan in Jan: « Na Rogli so svetovni tereni za alpsko smučanje in se že veseliva naslednje šole v naravi.«

Zapisala: Zvonka Zajko-Valdhuber