4.10.2022 nas je pričakal lep jesenski dan, ki smo ga 6.stopnje PP preživele v atriju šole.

Pod vodstvom učiteljice Lilijane smo pripravili naravoslovni dan z delavnicami, povezanimi s spravilom pridelka za zimske dni in glasbenim programom. Delo gre bolje od rok, če je zraven glasba. Našim učencem so se pri glasbenem programu pridružili člani etno glasbene skupine Samotarji iz Hoč in popestrili dan dejavnosti.

Vas zanima, kaj vse smo počeli? Luščili fižol, trli orehe, ličkali koruzo, izrezljali bučo, pekli kostanje, jabolka. Posladkali smo se s pecivom in odžejali z grozdnim sokom, ki smo ga naredili pri urah delovne vzgoje. Dobre volje ni manjkalo, pridnih rok, ki so delale, pa tudi ne.

Ob sproščenem druženju smo preživeli prijeten dan.

Ker je osrednja tema letošnjega Tedna otroka Skupaj se imamo dobro, lahko rečemo: Skup smo se meli fajn.

FOTO UTRINKI

☝🏻*KLIK NA FOTOGRAFIJO ZA OGLED V POLNI VELIKOSTI*