INTERESNE DEJAVNOSTI OŠPP

Interesna dejavnost

Mentor

Izvajanje

Peščeni svet

Staša Šipek

Sreda, 11.35 – 12.20

Mali kuharji

Jasmina Anderlič

Sreda, 13.00 – 14.30

Senzorna urica

Jasmina Anderlič

Sreda, 13.00 – 13.45

na 14 dni

Angleščina skozi igro

Nina Potočnik

Sreda, 13.00 – 13.45

Ročnodelske spretnosti

Teja Zavasnik

Četrtek, 13.00 -13.45

Pravljične urice

Goca Rečnik

Četrtek, 13.00 – 13.45

Zabavni poskusi

Tadeja Donša

Torek, 13.00-13.45

Lego delavnica

Eva Plevnik

Ponedeljek, 13.00-13.45

Nemške urice

Maja Kaiser Lenhart

Torek, 9.55-10.40

Fakultativni pouk nemščina

Maja Kaiser Lenhart

Četrtek, 5. ura

Fakultativni pouk nemščina

Maja Kaiser Lenhart

Sreda, 5.ura

Fakultativni pouk nemščina

Maja Kaiser Lenhart

Petek, 5. ura

Fakultativni pouk nemščina

Maja Kaiser Lenhart

Ponedeljek, 5. ura

Fakultativni pouk nemščina

Maja Kaiser Lenhart

Ponedeljek, 4. ura

Fakultativni pouk nemščina

Maja Kaiser Lenhart

Torek, 4. ura

Fakultativni pouk računalništva

Jasmina Zupanič

Torek, 5. ura

Fakultativni pouk računalništva

Simona Stajan

Sreda, 5. ura

Fakultativni pouk računalništva

Saša Kovačec

Petek, 3. ura

Fakultativni pouk računalništva

Urška Jerenko

Ponedeljek, 6. ura

Fakultativni pouk računalništva

Nuša Korošec

Ponedeljek, 7. ura

Fakultativni pouk računalništva

Nuša Korošec

Petek, 7. ura

Fakultativni pouk računalništva

Sara Krajnc

Torek, 3. ura

Bralne ustvarjalnice

Urška Jerenko

Sreda, 3. ura

Prometni krožek

Nuša Korošec

Jasmina Zupanič

Sreda, 6. in 7. ura

Matematične urice

Nuša Korošec

Petek, 3. šolska ura

Glasbene minutke

Simona Stajan

Ponedeljek, 5. ura

Računanje je igra

Jasmina Zupanič

Četrtek, 4. ura

Mladinski pevski zbor

Marjan Kovačič

Ponedeljek, 7. ura

Čettrtek, 7. ura

Mali nogomet 3.VIO

Branko Mihalič

Torek,7. ura

Otroški pevski zbor 1

Marjan Kovačič

Sreda, 7. ura

Petek, 7. ura

Otroški pevski zbor 2

Marjan Kovačič

Torek, 6. in 7. ura

Računanje je igra

Barbara Ferš

Torek, 6. ura

Likovna ustvarjalnica

Sandra Sep

Torek, 4. ura

Šolska hranilnica

Darko Kobovc

Torek, 7.30 – 7.55

Pravljična joga

Katja Kopajnik

Četrtek,13.00-13.45

Bralna značka

Simona Rap

po urniku   

1. – 9. razred

1, 2, 3 HOP

Nuša Gradišnik

Pon, pet (v času odmora za kosilo)

ODBOJKA

Nuša Gradišnik

Četrtek, 8. ura

(Skupno 1.177 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost